Chelsea 2-0 Wolves

Více než 1,5 gólu

Chelsea Asijský handicap -1

Klíčové poznámky

• Rúben Neves i João Moutinho by si mohli připsat 151. vystoupení v Premier League za Wolves, čímž by se vyrovnali Conoru Coadymu v počtu odehraných zápasů za klub v soutěži.
  • Útočník Wolves Diego Costa vstřelil 30 gólů a na dalších devět nahrál ve 45 vystoupeních v Premier League na Stamford Bridge, když hrál za Chelsea, a v průměru tam vstřelil gól nebo nahrál každých 95 minut. Mezi hráči s více než 1000 minutami na Stamford Bridge v soutěži je lepší než Costa pouze Didier Drogba (gól nebo asistence každých 88 minut).

Průvodce formou

Chelsea: VVPVP

Wolves: PPVRR

Fakta o zápase

• Chelsea v posledních čtyřech zápasech Premier League proti Wolves nevyhrála (R3 P1), přičemž každé z posledních tří střetnutí skončilo nerozhodně.
  • Wolves nevyhráli v posledních devíti venkovních ligových zápasech proti Chelsea (R4 P5), od vítězství 2:1 v březnu 1979. V šesti z těchto devíti návštěv na Stamford Bridge se jim nepodařilo skórovat.
  • Od návratu Wolves do Premier League v roce 2018 proti nim Chelsea ztratila osm bodů z vítězných pozic, což je více než proti kterémukoli jinému týmu za tu dobu.

Klíčoví hráči, na které si musíme dát pozor

Pierre Emerick Aubameyang

Gabonský útočník se v posledních dvou zápasech trefil dvakrát a je velkým adeptem na to, aby zde kdykoli skóroval.