Předpověď

Everton 2:0 Wolves

Klíčové poznámky

-Toffees prožili v Premier League před přestávkou na mistrovství světa poslední krušné chvíle, když prohráli 0:3 s Bournemouthem. Budou doufat v obrat stavu, když v Goodison Parku přivítají trápící se Wolves.

-Vlci naposledy doma prohráli 0:2 s vedoucím týmem tabulky Arsenalem. Nový šéf Julen Lopetegui bude usilovat o první výhru v čele týmu.

Průvodce formou

Everton –PPRVP

Wolves – PPRPP

Fakta o zápase

-Alex Iwobi bude doufat, že se vrátí do přízně fanoušků Evertonu poté, co proti Bournemouthu předvedl špatný výkon a po zápase mu byl vrácen dres.

-Julen Lopetegui nastoupí ke svému prvnímu zápasu v roli manažera Wolves. Bude doufat, že se mu podaří vytěžit maximum z veteránského útočníka Diega Costy, který od svého přestupu do Midlands neskóroval.

Klíčoví hráči, na které si musíme dát pozor

Alex Iwobi

Nigerijec má co dokazovat. Má za sebou průměrně vydařenou sezonu a od boxerského dne musí fanouškům Evertonu připomínat své kvality. V klubu je údajně také ve hře o novou smlouvu, takže má v tuto chvíli dostatečnou motivaci udržet si špičkovou formu.

Daniel Podence

Miniaturní křídelní hráč se v této sezóně zatím střídavě prosazuje. Přestávka na mistrovství světa by ho měla pro toto utkání oživit.

Číst:  Manchester City VS Brentford Preview a tipy: Bezproblémová výhra pro City