Předpověď

West Ham 2-2 Liverpool

Klíčové poznámky

• West Ham pokračoval ve svém nedávném oživení ve formě a jejich poslední vítězství přišlo důrazným způsobem, když v neděli porazil Bournemouth 4:0.
  • Z toho, že byli před měsíci ohroženi sestupem, jsou nyní až na 13. místě a mohli by dokonce zakončit sezónu s evropskou trofejí, když postoupili do semifinále konferenční ligy.
  • Liverpool ukázal svou odolnost v sobotu na Anfieldu proti Nottinghamu Forest, když se protlačil přes své tvrdohlavé soupeře a vyhrál 3-2.
  • Úder Mohameda Salaha v 70. minutě byl poslední ranou, která odřízla stranu Steva Coopera na Anfieldu po akčním zápase, ve kterém bylo ve druhém poločase vstřeleno pět branek.

Průvodce formulářem

West Ham – WDWLW

Liverpool – WWDDL

Fakta o shodě

• West Ham udržel tři čistá konta v posledních pěti ligových zápasech, ale udržet tým Liverpoolu ve formě je docela úkol.
  • Poprvé po dlouhé době je Liverpool neporažen ve čtyřech po sobě jdoucích zápasech Premier League a také sám vstřelil alespoň dva góly ve svých posledních třech zápasech.

Klíčoví hráči, na které si dát pozor

Michail Antonio

Možná není nejlepším střelcem West Hamu, ale zůstává konzistentní v tom, že je hrozbou zepředu.

V poslední době propukl do plodné formy a v posledních dvou ligových zápasech za Hammers vstřelil tři góly.

Mohamed Salah

Podobně jako Antonio dal Salah ve svých posledních třech zápasech čtyři góly a jeho součet 16 gólů znamená pouze tři hráče ( Erling Haaland , Harry Kane a Ivan Toney) našli síť vícekrát než Egypťan v aktuální kampani.

Číst:  Fulham VS Tottenham Preview a tipy - 03/09/2022