Zpráva Chelsea vs Manchester United

Střelci : Gallagher 4′, Palmer 19′ (P), 90+10′ (P), 90+11′; Garnacho 34′, 67′, Fernandes 39′

V mimořádném obratu událostí na Stamford Bridge předvedl Cole Palmer z Chelsea výkon pro věky, když vstřelil dva poslední góly v přestávce a urval vítězství 4:3 proti Manchesteru United .

Tento zápas Premier League měl všechno: drama, návraty a závěr, o kterém se bude mluvit v nadcházejících letech.

Předčasná nadvláda Chelsea

Chelsea z Mauricia Pochettina začala zápas přední nohou, brzy otevřela skóre přes Conora Gallaghera a zdvojnásobila své vedení díky penaltě Colea Palmera.

Zdálo se, že rychlý start Blues udával tón zápasu, Stamford Bridge vybuchoval radostí, když jejich tým vypadal, že křižuje.

Fightback United

Navzdory rané dominanci Chelsea předvedl Manchester United svou odolnost. Alejandro Garnacho využil chybu Chelsea ke snížení manka na polovinu a hlavička Bruna Fernandese přinesla v pulzujícím prvním poločase úroveň hry.

Jak se odvíjel druhý poločas, United se poprvé v zápase ujali vedení, přičemž Antonyho vynikající asistence umožnila Garnachovi zamířit domů podruhé.

Dramatický závěr

Právě když si United mysleli, že završili pozoruhodný comeback, Stamford Bridge byl svědkem jednoho z nejdramatičtějších zakončení zápasu v historii Premier League.

Cole Palmer proměnil druhou penaltu v 10. minutě nastaveného času, než završil svůj večer odraženým zásahem přes André Onana a zajistil si nezapomenutelnou výhru 4:3.

Důsledky pro oba týmy

Tento zápas byl víc než jen hra; bylo to důkazem nepředvídatelnosti fotbalu.

Pro Chelsea toto vítězství slouží jako povzbuzení morálky a ukazuje její postoj nikdy neříkej-neumřít pod Pochettinem.

Na druhou stranu Manchester United bude litovat promarněných příležitostí a pozdního kolapsu obrany, díky němuž se v kritických okamžicích vzdal těžce vybojovaného vedení.

Dívat se dopředu

Chelsea i Manchester United se snaží získat zpět své postavení titánů anglického fotbalu, zápasy jako tyto připomínají fanouškům čiré vzrušení a drama, které Premier League nabízí.

Číst:  Crystal Palace vs Arsenal

Zatímco United se budou snažit přeskupit a přeorientovat se, Chelsea bude doufat, že na této hybné síle naváže ve své snaze o domácí a evropský úspěch v budoucnu.