Zpráva Wolves vs Bournemouth

Střelec : Semenyo 37′

Červená karta : Kerkez 79′

V ostře vybojovaném zápase Premier League v Molineux pokračovaly boje Wolverhamptonu Wanderers , když prodloužili svou sérii bez vítězství na šest zápasů a prohráli 1:0 s AFC Bournemouth.

Toto vítězství ukončilo vlastní sérii tří zápasů bez vítězství Bournemouthu a posunulo je do horní poloviny tabulky.

Recenze první poloviny

V prvním poločase dominoval Bournemouth , stálou hrozbou byl Antoine Semenyo. Brankář Wolverhamptonu, José Sá, byl nucen předčasně zasáhnout, když zachránil silný pokus Semenya, po kterém následovala hlavička Marcose Senesiho o břevno.

Další úsilí Miloše Kerkeze a Justina Kluiverta prověřilo Sáovo odhodlání, než Semenyo vstřelil rozhodující gól po odražení Maxe Kilmana.

Ofenzivní úsilí Wolverhamptonu

Přestože byl Wolverhampton na zadní kopačce, vytvořil si pozoruhodnou šanci prostřednictvím Pabla Sarabia, jehož střelu z curlingu zkušeně vyrazil brankář Bournemouthu Mark Travers. Domácí však své příležitosti jen těžko proměňovali v gól.

Dynamika druhé poloviny

Bournemouth téměř zdvojnásobil svůj náskok, když Justin Kluivert přesměroval špatně vypálenou střelu na branku, ale Sá rychle zareagovala. Semenyo a Senesi pokračovali v tlaku, i když Wolves měli neuznaný gól, když byla hlavička Hee-chan Hwang vyloučena za předchozí faul.

Dramatický závěr

Intenzita zápasu eskalovala v posledních minutách poté, co Kerkez z Bournemouthu dostal červenou kartu za neuváženou výzvu.

Navzdory tomu, že byl Bournemouth na dně a vydržel deset minut odstávky, udržel se. Pozdní vyrovnávací gól Kilmana nebyl uznán pro ofsajd a zpečetil tak osud Wolverhamptonu.

Závěr

Vítězství Bournemouthu v Molineux jim nejen dodává tolik potřebnou vzpruhu, ale také přispívá k domácímu trápení Wolverhamptonu.

Cherries se nyní snaží navázat na tuto dynamiku, zatímco Wolverhampton se musí přeskupit, aby ukončil své zklamání.

Číst:  Manchester City VS Southampton Preview a predikce: Dokáže někdo zastavit Guardiolovi muže?