Hráči EPL na Copa America 2024 – Den 3

Druhý den turnaje měl pouze jeden zápas, remízu 0:0 mezi Peru a Chile, do které se nezapojili žádní hráči Prem. Třetí den byl jiný příběh, protože nás čekaly dvě hry. V rámci naší zprávy EPLNews Copa America je zde uvedeno, jak si vedli hráči Premier League zapojení do turnaje.

Ekvádor 1-2 Venezuela

Bylo to velké překvapení pro Venezuelu v Santa Claře, která dokázala překonat nedostatečně výkonný tým Ekvádoru, který hrál od 22. minuty s 10 muži kvůli červené kartě pro Ennera Valenciu.

Byli zapojeni dva hráči EPL, oba za Ekvádor, ve tvarech Moises Caicedo a Jeremy Sarmiento. Poslední jmenovaný vstřelil těsně před poločasem i jediný gól svého týmu v utkání. Byl také zamluven a předplacen kolem hodiny.

Hodnocení

Ekvádor: Moises Caicedo (Chelsea) – 6,5; Jeremy Sarmiento (Brighton) – 7.5

Venezuela: N/A

Mexiko 1:0 Jamajka

Ve druhém zápase třetího dne vyhrálo Mexiko svůj úvodní zápas proti Jamajce díky gólu Gerarda Arteagy.

Premier League neměli v této soutěži takové štěstí, protože hráči jako Michail Antonio a Bobby De Cordova-Reid našli pro Jamajku jen malou radost, zatímco Edson Alvarez byl kapitánem jeho týmu, ale zúčastnil se pouze první půlhodiny hry, protože musel vypadnout se zraněním.