Hráči EPL na Copa America 2024 – den 13

Skupinová fáze turnaje je nyní uzavřena, když skupina D čeká poslední zápasy, kdy Brazílie remizuje proti Kolumbii a Kostarika porazí Paraguay. V rámci naší zprávy EPLNews Copa America je zde uvedeno, jak si vedli hráči Premier League zapojení do turnaje.

Brazílie 1-1 Kolumbie

Vše skončilo v přímém rozstřelu o první místo skupiny D v Santa Claře, protože jednání většinou dominovala Kolumbie.

Brazilec Raphinha otevřel skóre ve 12 minutách, hned poté, co Kolumbie trefila břevno. Los Cafeteros ale dokázalo těsně před poločasem vyrovnat prostřednictvím pravého beka Palace Daniela Muñoze.

Hráči Premier League si v tomto zápase vedli docela dobře, Muñoz zjevně vyčníval, zatímco brazilský brankář Alisson zachránil 5 střel. Bylo tam spousta žlutých karet, Guimarães, Gomes a Lerma se zapsali do knihy rozhodčích.

Hodnocení

Brazílie: Alisson (Liverpool) – 7,5; Bruno Guimarães (Newcastle) – 6,5; Joao Gomes (Wolves) – 6; Lucas Paqueta (West Ham) – 7; Andreas Pereira (Fulham) – 7

Kolumbie: Daniel Muñoz (Crystal Palace) – 7,5; Jefferson Lerma (Crystal Palace) – 6,5; Luis Diaz (Liverpool) – 7; Luis Sinisterra (Bournemouth) – N/A

Kostarika 2:1 Paraguay

Po bouřlivém startu Kostariky v Austinu vedli v sedmé minutě 2:0 a stále doufali, že se mohou kvalifikovat do vyřazovací fáze, pokud Brazílie prohraje. Nebylo tomu tak, protože Brazílie remizovala a prošla spolu s Kolumbií do čtvrtfinále. Svůj turnaj zde ukončila i Paraguay, která si nezajistila ani bod.

Góly v tomto zápase dali Francisco Calvo a Josimar Alcocer za Kostariku, zatímco Ramon Sosa vstřelil gól útěchy za Paraguay 10 minut po poločase.

byli pouze dva hráči Premier League , protože Miguel Almiron a Julio Enciso byli oba v základní jedenáctce Paraguaye, ale ani jeden nedokázal udělat mnoho, aby odvrátil Kostariku.

Číst:  Hráči EPL na EURO 2024 – Den 3