Náhled Fulham vs West Ham

• Remíza nebo výhra Fulhamu
  • Traore skórovat nebo asistovat

Fulham chce vybudovat hybnou sílu po Ipswichi Draw

Remíza Fulhamu 1:1 v Ipswichi Town před reprezentační přestávkou možná nebyla jejich nejpřesvědčivějším výkonem, ale poté, co během prvních 15 minut zaostal, bude bod těžce získaný.

Cottagers mají nyní šanci zapsat se do historie tím, že poprvé od sezony 2006/07 nasbírali sedm bodů z prvních čtyř zápasů Premier League. Aby toho však dosáhli, musí si zajistit výhru proti West Hamu v Craven Cottage.

Navzdory ohromujícímu vystoupení v Ipswichi bude Fulham povzbuzen tím, že v odpovídajícím utkání minulé sezóny zničil West Ham 5:0.

Čtyři z hráčů podílejících se na tomto triumfu však buď opustili klub, nebo v této sezóně ještě nenastoupí, což pro Marca Silvu představuje novou výzvu.

Jeho cílem bude dovést Fulham ke třem po sobě jdoucím vítězstvím nad Hammers poprvé od října 1966, ale Silva čelí osobní výzvě, protože nikdy nevyhrál domácí střet s týmem, který vedl Julen Lopetegui (D2).

West Ham Hledání konzistence na cestě

Forma West Hamu v sezóně 2024/25 byla smíšená, se dvěma výhrami a dvěma prohrami napříč všemi soutěžemi.

Jejich poslední zápas, prohra 3:1 s Manchester City, byla z velké části způsobena velkolepým hattrickem Erlinga Haalanda, ale muži Davida Moyese mohou najít útěchu ve svém nedávném úspěchu mimo domov.

Tři z posledních čtyř vítězství Irons v Premier League přišla na cestu a v Craven Cottage budou v tomto trendu pokračovat.

West Ham však přijíždí s nechtěnou statistikou, která se nad nimi rýsuje. Proti Fulhamu nikdy neprohráli tři po sobě jdoucí zápasy, aniž by vstřelili gól, ale to je rekord, kterému se snaží vyhnout.

Číst:  Liverpool VS West Ham Preview a tipy: Znovuzrození Reds

Defenzivní slabosti trápily Hammers v posledních zápasech, přičemž časné góly byly zvláštním problémem. V pěti z posledních šesti zápasů Premier League inkasoval West Ham během prvních 15 minut.

Jedinou výjimkou byla výhra 2:0 nad Crystal Palace. Vítězství na tomto místě by znamenalo poprvé od listopadu 2019, kdy West Ham vyhrál proti sobě londýnské derby venku v Premier League.

Klíčoví hráči ke sledování

Adama Traoré (Fulham)

Traoré má za sebou skvělý start do sezony, ve třech startech zaznamenal jeden gól a jednu asistenci. Španělský křídelník se ukázal jako klíčová postava Fulhamu, protože jeho týmy neprohrály v posledních osmi zápasech, ve kterých se podílel na gólu (W6, D2).

Jeho tempo a síla by mohly být klíčové proti obraně West Hamu náchylné k brzkým ústupkům.

Jarrod Bowen (West Ham)

Bowen má proti Fulhamu silný osobní rekord, když vsítil čtyři góly v devíti zápasech kariéry. Zajímavé je, že všechny jeho góly padly před hodinou, což z něj dělá hráče, na kterého se dá dívat na začátku zápasu.

Bowen bude klíčový ve snaze West Hamu vyhnout se dalšímu pomalému startu a nabourat obranu Fulhamu.

Závěr

Fulham bude doufat, že bude pokračovat ve svém solidním startu do sezóny a zaznamená třetí výhru v řadě nad West Hamem, zatímco Hammers budou zoufale řešit své obranné nedostatky a získat důležité venkovní vítězství.

Vzhledem k tomu, že oba týmy touží po třech bodech, toto londýnské derby slibuje, že bude velmi bojovnou záležitostí.

Předpověď : Fulham těsně vyhraje, ale očekávejte zábavný zápas s šancemi na obou stranách.