Předpověď

Southampton 1-2 Brighton

Klíčové poznámky

-Southampton bude doufat, že se odrazí od neuspokojivé prohry, která ho stála přestávku. Před přestávkou na mistrovství světa prohráli 1:3 venku na hřišti Liverpoolu. Budou se také snažit pokračovat v životě bez svého bývalého manažera Ralpha Hassenhutla, který si na St Mary’s užil své.

-Také Brighton půjde do tohoto utkání s nadějí na zisk maximálního počtu bodů poté, co doma utrpěl prohru 2:1 s Aston Villou. Do utkání nastoupí bez své hvězdné posily Alexise MacAllistera, který je nyní na dovolené po triumfu Argentiny na mistrovství světa.

Průvodce formou

Southampton – PPPRV

Brighton – PVVPR

Fakta o zápase

-Poslední dvě střetnutí obou stran skončila remízou. Poslední střetnutí skončilo na stadionu Amex remízou 2:2.

-V posledních 20 vzájemných střetnutích vyhrál Southampton 9krát, zatímco Brighton zvítězil 3krát. V tomto utkání bylo také 8krát remízováno.

Klíčoví hráči, na které si musíme dát pozor

Leandro Trossard

Belgický křídelník nedokázal svůj tým na mistrovství světa zachránit před předčasným vyřazením. V lize však zatím zažívá skvělou sezonu a bude doufat, že naváže tam, kde se zastavil.

Gavin Bazunu

Irský brankář se nesmírně zasloužil o snížení počtu inkasovaných branek svého týmu. Bude muset být v nejlepší formě, aby udržel rozjetý Brighton.

Číst:  Tottenham VS Man City: Budou Citizens pokračovat v nově nalezené formě?