Předpověď

Arsenal 2:0 West Ham

Klíčové poznámky

-Gunners vstoupili do přestávky mistrovství světa dobře zvládnutým vítězstvím 2:0 nad Wolves na Molineux.

-West Ham utrpěl obrovskou ránu ve své snaze o postup do evropských pohárů, když mu Leicester uštědřil na jeho domácím trávníku, Olympijském stadionu, ránu kladivem.

Průvodce formou

Arsenal – VVVRV

West Ham – PPPVP

Fakta o zápase

-Gunners v posledních pěti londýnských derby proti West Hamu neprohráli. Naposledy to bylo vítězství 2:1 na Olympijském stadionu.

-West Ham se v posledních pěti zápasech nacházel v sestupové formě. Čtyři z nich prohráli a jen jeden vyhráli. Výhra proti lídrům tabulky bude mít v tuto chvíli světovou cenu.

Klíčoví hráči, na které si musíme dát pozor

Martin Odegaard

Nor a kapitán Arsenalu si nesmírně dobře vytváří šance a zastavuje to, co soupeř nabízí ve středu hřiště.

Zde se musí ukázat, aby si Gunners zajistili rutinní výhru.

Gianluca Scammaca

Italský útočník se začínal rozkoukávat v blízkosti přestávky na mistrovství světa a bude doufat, že zde inkasuje a výrazně si tak zvýší sebevědomí.

Číst:  Southampton vs Liverpool