Szólová: Crystal Palace zdolalo Sheffield United v důležitém zápase o záchranu v Premier League

Crystal Palace se v důležitém zápase o záchranu v Premier League radovalo z vítězství 3:2 nad Sheffield United díky výbornému výkonu Michaela Olise.

Hned na začátku zápasu se Sheffield United dostal do vedení po pouhých 21 sekundách díky gólu Bena Breretona Diaze. Crystal Palace se však poté, co prohrálo v posledním utkání s Arsenalem, ukázalo v síle a dokázalo vyrovnat. Eberechi Eze skvělým akrobatickým zákrokem dostal míč za brankovou čáru a zařídil vyrovnání. Vedení se Bladesu podařilo vzápětí vrátit po odrazu od Jamese McAtee. První poločas uzavřel Eze svým druhým gólem, opět po nahrávce od Olise.

Návrat Michaela Olise po zranění výrazně posílil útok Crystal Palace, který ve jeho nepřítomnosti měl problémy. Olise se ukázal jako klíčový hráč tím, že nahrál oba Ezeovy góly a pak sám přidal vítězný gól fantastickou polovolejí, a to 23 minut před koncem zápasu.

Druhý poločas byl bitvou o rozhodující gól, který vstřelil právě Olise. Jeho následné zranění však zahalilo vítězství stinným šatem a fanoušci jsou z něj znepokojeni vzhledem k jeho dostupnosti pro budoucí zápasy.

Vítězství Crystal Palace přináší potřebnou úlevu v boji o záchranu a rozšiřuje náskok na šest bodů od tří nejhorších týmů v tabulce. Sheffield United, který stále figuruje na posledním místě, se však potýká s hlubokými problémy a zůstává devět bodů za bezpečnou zónou.

Tento zápas na Selhurst Parku byl oslavou nepředvídatelnosti a vzrušení Premier League, s Crystal Palace ukazujícím odolnost a útočnou sílu.

Číst:  Aston Villa VS Fulham VS Leeds