Premier League Matchweek 31 Awards

Tento den zápasu uprostřed týdne poskytl fanouškům spoustu diskusí, pozdních dramat a špičkových individuálních vystoupení.

I když jsme vedli debaty o tom, kdo získá kývnutí na tato ocenění, musíme přiznat, že největšími vítězi byli skutečně fanoušci, protože 10 her nabízených za poslední tři dny rozhodně odpovídalo účtování nejpoutavější ligy v svět .

Zde jsou naše tipy na zápasový týden pro obvyklé kategorie.

Nejlepší hráč

Tady jsme. Je to Palmer? Foden? Nebo možná Mac Allister? Tohle byla pravděpodobně naše nejtěžší volba, ale musíme kývnout Philu Fodenovi z Manchesteru City. Jeho hattrick pro úřadující šampiony všem znovu ukázal, že umí trumfovat, když ho jeho tým nejvíc potřebuje.

Ve svém domácím zápase proti Aston Ville potřebovali Cityzens jiskru poté, co byli ve 20. minutě staženi na 1:1 kvůli brance Durana. Nastoupilo číslo 47 z City s cílem dostat svůj tým zpět do čela v prvním poločase, kdy došlo ke zranění, což pravděpodobně Pepu Guardiolovi značně usnadnilo práci při předávání rozhovorů o poločase.

I když Angličan se tam nezastavil. Při absenci De Bruynea a Haalanda se pod tlakem nesložil a dal další dva góly ve druhém poločase, přičemž ten poslední byl obzvlášť uspokojivý zásah z dálky.

Nejlepší XI

Naše nejlepší jedenáctka pro poslední kolo zápasů je docela mix, díky špičkovým výkonům hráčů v mnoha různých hrách.

Nejlepší gól

Chcete-li získat nejlepší gól týdne zápasů, je opravdu těžké podívat se přes bouřlivou střelu Alexise Mac Allistera, která vedla Liverpool proti Sheffieldu United. Určitě má skvělou techniku odpalování míče z dálky.

Alexis Mac Allister úžasný gól! | Liverpool 3-1 Sheffield United | Zvýraznění

Nejlepší hra

Náš vítěz v této kategorii prostě musí být poslední zápas týdne zápasů: Chelsea vs Manchester United . Bylo v něm všechno: spousta gólů, návratů, penalt, pobuřující schopnosti přihrávek (vítej na večírku, Antony) a další.

O konci této hry se bude jistě ještě roky mluvit.

Nejlepší statistiky

Liverpoolský záložník Alexis Mac Allister skóroval nebo asistoval v 6 zápasech v řadě a stal se prvním hráčem, kterému se to za Reds pod Kloppem podařilo, a také prvním hráčem Liverpoolu, kterému se to povedlo od Stevena Gerrarda v roce 2013.

Chelsea vyrovnala svůj nejlepší počet bodů od prosince 2016, když našla síť ve 13 po sobě jdoucích zápasech Premier League. Naposledy se tak stalo a k titulu je vedli Hazard a Diego Costa pod vedením Antonia Conteho.

Ještě něco o Blues: Čtvrteční vítěz Chelsea proti Manchesteru United byl posledním vítězným gólem v historii Premier League v 11. minutě prodlouženého času.

Nejlepší/nejhorší rozhodnutí VAR

Již druhý týden po sobě VAR v naší knize nevyčnívá. O fotbale platí staré přísloví: na konci zápasu byste si neměli pamatovat, kdo byl rozhodčí. VAR toho konečně dosahuje v Premier League.

Ať to jde dlouho!

Nejlepší substituce

Pro tuto kategorii uděláme výjimku a tento týden udělíme dvě ocenění, protože oba tito hráči měli velký dopad, vstupovali do svých her s úrovní skóre a měli velký dopad.

Číst:  Ocenění kola

Justin Kluivert nastoupil za Bournemouth v 64. minutě domácího zápasu proti Palace a o čtvrt hodiny později skóroval. Iraola si k tomu musí gratulovat!

Andyho Robertsona z Liverpoolu poslal Klopp v hodině zápasu s Blades. Za stavu 1:1 po nešťastném vlastním gólu Conora Bradleyho se skotský kapitán výrazně podílel na přípravě úžasného gólu Maca Allistera, než poskytl ochrannou známku u hlavičky Gakpa v 90. minutě.