Zpráva Manchester City vs Wolves

Střelci : Haaland 12′ (P), 35′, 45+3′ (P), 54′, Alvarez 85′; Hwang 53′

Manchester City předvedl své tituly dominantním vítězstvím 5:1 nad Wolverhampton Wanderers na Etihad Stadium, poháněný senzačním čtyřgólovým výkonem Erlinga Haalanda.

Haaland’s Goal Fest

Hvězdou show byl Erling Haaland, který otevřel skóre penaltou ve 12. minutě poté, co Rayan Aït-Nouri fauloval Joška Gvardiola. Jeho přítomnost ve vzduchu se ukázala být příliš pro Wolves, když brzy zdvojnásobil vedení silnou hlavičkou po Rodriho centru.

Před poločasem završil Haaland svůj hattrick další penaltou, čímž zaznamenal svůj 21. hattrick v kariéře.

Krátká oddechovka Wolves

Jean-Ricner Bellegarde, který nastoupil o poločase za Wolves , dokázal okamžitě zasáhnout, když asistoval Hwang Hee-chanovi u gólu, který nakrátko hrozil návratem.

Nicméně, jakýkoli impuls byl krátkodobý, protože Haaland pokračoval ve svém náporu a zajistil si svůj čtvrtý gól v noci a 25. v Premier League v této sezóně.

Rekordní výkon města

Výkon Manchesteru City nejen zvýraznil jeho útočnou zdatnost, ale také upevnil jeho pozici v boji o titul a posunul se na jeden bod od vedoucího Arsenalu s hrou ve hře.

Vítězství rozšířilo neporazitelný domácí rekord City na 43 zápasů ve všech soutěžích a vytvořilo nový klubový rekord.

Boje vlků pokračují

Pro Wolves porážka prodloužila jejich náročnou sezónu a série bez vítězství týmu se nyní natáhla na pět zápasů. Navzdory momentům odporu byli Wolves z velké části přehraní a budou se muset rychle přeskupit, protože pokračují v boji o přežití v Premier League.

Pozoruhodná forma Erlinga Haalanda v této sezóně je i nadále klíčovým faktorem ve snaze Manchesteru City o čtvrtý titul v Premier League v řadě. Jak se City přibližuje k vrcholu tabulky, jejich další zápasy se stávají stále důležitějšími v napínavém boji o titul.

Číst:  Předzápasový pohled na zápas Burnley vs Everton