Náhled Nottingham Forest vs Wolves

• Les vyhrát
  • Gibbs-White skóruje nebo asistuje

Úvod: Střet kontrastů začíná

Zatímco se Nottingham Forest a Wolves připravují na střetnutí ve třetím kole sezóny Premier League, oba rivalové z Midlands se ocitají ve zcela odlišných situacích.

Nottingham Forest, který se v minulé sezóně jen o vlásek vyhnul sestupu, předvedl působivý start do nové kampaně a zůstal neporažen s výhrou a remízou. Mezitím se Wolves trápili, prohráli oba úvodní zápasy a inkasovali osm gólů.

Tento zápas slibuje, že to bude fascinující střetnutí, protože oba týmy chtějí nabrat tempo.

Silný začátek Nottingham Forest: Stavíme na raném úspěchu

Nottingham Forest mnohé překvapil svým neporazitelným vstupem do sezóny Premier League, což je v ostrém kontrastu s jejich bojem o přežití v minulém období.

Pod vedením Nuno Espírito Santo, který má silné spojení s Wolves, který je předtím dovedl ke slávě šampionátu a evropské kvalifikaci, začínají fanoušci Forest snít o podobném vzestupu.

Espírito Santo má od svého odchodu solidní bilanci proti svému bývalému klubu se dvěma výhrami a remízou, což dále posiluje optimismus mezi věrnými Tricky Trees.

I přes jejich dobrou formu by však podle nedávné historie mohla být remíza realističtějším výsledkem.

Poslední čtyři heads-to-heads (H2Hs) mezi těmito dvěma týmy skončily po 90 minutách patem, v každém se Forest ujal vedení, ale nepodařilo se mu zajistit vítězství. Další těsná soutěž by mohla být na řadě, protože Forest se snaží prodloužit svou neporazitelnost.

Wolves’ Woes: Hledání vykoupení

Wolves prožili noční můru začátku sezóny, ve svých prvních dvou zápasech utrpěli porážky a inkasovali ohromujících osm gólů, včetně výprasku 6-2 v rukou Chelsea. Bylo to poprvé od roku 2007, kdy Wolves inkasovali šest gólů v ligovém utkání doma.

Číst:  Everton VS Aston Villa: Toffees se chtějí posunout v tabulce ještě výš

Manažer Gary O’Neil vyjádřil svou frustraci a označil výkon ve druhém poločase proti Chelsea za „nepřijatelný“ a očekává se, že jeho tým odpoví silnějším představením na City Ground.

Navzdory své špatné formě mohou Wolves najít útěchu ve svém nedávném rekordu na domácí půdě Nottingham Forest, kde zůstali neporaženi v posledních šesti ligových návštěvách (W3, D3).

Prodloužit tuto sérii však bude náročné vzhledem k jejich současným problémům na silnici. Wolves prohráli pět z posledních sedmi zápasů Premier League venku (D2), přičemž všech pět proher bylo dosaženo minimálně dvougólovým rozdílem.

Hráči, které je třeba sledovat: Klíčoví influenceři na hřišti

Morgan Gibbs-White (Nottingham Forest): Kdysi byl Morgan Gibbs-White oblíbeným fanouškem ve Wolves, bude toužit zasáhnout proti svému bývalému klubu.

Známý tím, že skóroval pozdě v zápasech, jeho posledních 11 gólů za Forest padlo po 40. minutě, včetně vítězného proti Southamptonu minulý víkend. Jeho schopnost podat v rozhodujících okamžicích se mohla znovu ukázat jako rozhodující.

Matheus Cunha (Wolves): Matheus Cunha bude pro Wolves hráčem, kterého je třeba sledovat, zejména po jeho pozoruhodných výkonech v předchozích setkáních s Forestem.

Cunha skóroval před poločasem v obou H2H minulé sezóny a našel síť v prvním poločase proti Chelsea při nedávné porážce Wolves. Jeho raný vliv ve hrách by mohl být pro Wolves zásadní, protože chtějí otočit svou sezónu.

Závěr: Kritické setkání na začátku sezóny

Protože se Nottingham Forest a Wolves setkávají na City Ground, má zápas pro oba týmy značný význam.

Forest se bude snažit pokračovat ve svém neporazitelném startu a navázat na svůj úspěch na začátku sezóny, zatímco Wolves zoufale potřebují po neutěšeném začátku bodovat.

S klíčovými hráči, jako jsou Morgan Gibbs-White a Matheus Cunha v centru pozornosti, toto derby v Midlands slibuje, že půjde o silně bojovnou a zajímavou záležitost.

Číst:  Brighton VS Arsenal: Lídři ligy se snaží vybojovat těžkou výhru