Zpráva Leicester City vs Aston Villa

Střelci : Buonanotte 73′; Onana 28′, Duran 64′

Aston Villa pokračuje ve vítězné sérii vítězstvím v Leicesteru

Aston Villa zajistila svou druhou výhru 2:1 venku v řadě za sebou v Premier League, tentokrát porazila Leicester City na King Power Stadium.

Tím, že stejní dva hráči – Amadou Onana a Jhon Durán – znovu našli zadní branku, Villa prodloužila svůj silný start do sezóny pod Unaiem Emerym.

První polovina: Villa Dominate Early, Onana prolomí patovou situaci

Aston Villa začala zápas přední nohou a vytvořila si první výraznou příležitost, když John McGinn zakroutil střelou těsně nad tyč.

Ollie Watkins, který byl minulý týden frustrovaný promarněnými šancemi proti Arsenalu, byl opět zamítnut, když jeho pokus zblízka bravurně zachránil brankář Leicesteru Mads Hermansen.

Vilova vytrvalost se vyplatila, když provedli chytrou výpravu k dokonalosti. Amadou Onana se na zadní tyči prosmýkl a vstřelil svůj druhý gól v sezóně a dostal hosty zaslouženě do vedení.

Jacob Ramsey, který asistoval u gólu Onana, téměř zdvojnásobil Villovu výhodu, ale Hermansen jeho střelu rychle odrazil.

Leicester City se v průběhu prvního poločasu zlepšoval, Caleb Okoli se blížil k vyrovnání tím, že napálil míč do branky, ale byl odmítnut ostrým zákrokem Emiliana Martíneze, který udržel vedení Aston Villy do poločasu neporušené.

Druhá polovina: Leicester odpovídá, ale Durán zajišťuje Villovo vítězství

Leicester City si přenesl dynamiku i do druhého poločasu, Okoli pálil z dálky těsně nad a Jamie Vardy měl gól vyloučený pro ofsajd.

I přes tlak to byla Aston Villa, kdo našel síť jako další. Jhon Durán, který schází z lavičky, zamířil domů svým druhým gólem jako střídající hráč v této sezóně, čímž zdvojnásobil Villův náskok a postavil je do vedoucí pozice.

Číst:  Zpráva Manchester United vs Liverpool 0-3: Reds Crush United pokračují v perfektním startu

Zdálo se, že zápas se Leicesteru vzdaluje, ale jeden stáhli zpět přes Facundo Buonanotte, který volejem vstřelil svůj první gól za klub a vlil do zápasu život.

Šanci pečetit měl pozdě Durán, ale jeho snahu po prudkém obratu v šestnáctce zachránil Hermansen.

Závěr: Villa držte vítězství , Leicester Struggles pokračuje

Navzdory tomu, že osmý ligový zápas v řadě neudržela čisté konto, dokázala Aston Villa udržet zasloužené vítězství. Tým Unaie Emeryho pokračuje ve svém silném začátku sezóny a ukazuje odolnost a klinické zakončení mimo domov.

Na druhou stranu, problémy Leicesteru City přetrvávají pod vedením Steva Coopera, který se nyní stal prvním manažerem Leicesteru od Paula Sousy v roce 2010, kterému se nepodařilo vyhrát žádný ze svých prvních tří ligových zápasů. Foxes se budou muset rychle přeskupit, pokud mají zvrátit sezónu.