Zpráva ze zápasu Newcastle proti Lutonu

Ve vzájemném zápase plném napětí na stadionu St. James’ Park se Newcastle United a Luton Town střetly s vysokou sebedůvěrou z vítězství v minulém kole, a tento duel rozhodně nezklamal, skončil totiž vyrovnaným výsledkem 4-4. Zápas předvedl odhodlání a útočné umění obou týmů a udržoval fanoušky na okraji sedadel po celou dobu.

Brzké ohňostroje s brankami Longstaffa a Osha

Domácí neztráceli čas, když přesný pas Lewise Mileyho vedl k tomu, že Kieran Trippier připravil šanci pro Seana Longstaffa, který brzy otevřel skóre. Luton Town, doložka svého bojovného ducha, vyrovnal skóre díky Gabrielu Oshovi, kterému nahrál Carlton Morris.

Krátké vedení Newcastle a návrat Lutonu

Newcastle si krátkodobě vzal vedení, když Longstaff dokonal svou první brankovou dvojčinnost v Premier League. Nicméně důslednost Lutonu se vyplatila, když Ross Barkley vyrovnal, využil vyrazeného zákroku Martina Dúbravky.

Druhé poločas: Luton bere vedení

Ve druhé půli se Luton Town dostal do dočasné převahy, nejprve Morris proměnil pokutový kop a poté Elijah Adebayo vstřelil branku po přihrávce Barkleyho, čímž si připsal svůj devátý gól v sezóně PL.

Bee Newcastle úžasný návrat

Ve zápase plném zvratů Newcastle United znovu našlo svůj rytmus a během šesti minut dvakrát skórovalo. Trippier a střídající Harvey Barnes se oba dostali na seznam střelců a posunuli skóre na neuvěřitelných 4-4.

Poslední minuty byly plné očekávání, protože oba týmy hledaly vítěznou branku, ale ta zůstala neuchopitelná. Remíza rozšiřuje Newcastle United jejich impozantní neporazitelnou domácí bilanci v přímých vzájemných zápasech na 22 (W16, D6), zatímco Luton zůstává právě nad sestupovou zónou.

Tento vzrušující souboj na stadionu St. James’ Park byl důkazem nepředvídatelné a povznášející povahy Premier League.

Číst:  Náhled Manchester City vs Wolves