Zpráva Nottingham Forest vs Wolves

Střelci : Gibbs-White 45+1′, Danilo 57′; Cunha 40′, 62′

V klíčovém utkání Premier League na City Ground uhráli Nottingham Forest a Wolverhampton Wanderers dynamickou remízu 2:2.

Tento výsledek pokračuje v náročné jízdě Foresta v přímých ligových zápasech proti Wolves , přičemž v posledních 11 zápasech vyhrál pouze jeden.

Rané miss a defenzivní hrdinství

Utkání začalo tím, že Forest tlačil na výhodu, ukázal záměr a agresi. Ryan Yates a Giovanni Reyna promarnili první šance, aby dostali domácí do vedení a udali tón zápasu plného příležitostí.

Wolves se v průběhu poločasu usadili, João Gomes jeho střelu dramaticky zablokoval na lajně Murillo a udržoval hru na úrovni.

První poločas drama a rychlé odezvy

Patová situace byla prolomena těsně před poločasovým hvizdem díky individuální brilantnosti Matheuse Cunhy pro Wolves.

Cunha, zpět v základní sestavě, oslnil svou dovedností projít kolem dvou obránců a rozbít míč do sítě, čímž zaznamenal svůj 10. ligový gól v sezóně.

Forest však okamžitě zareagoval, Morgan Gibbs-White, bývalý hráč Wolves, zamířil do rohu Reyny, aby v přestávce vyrovnal.

Druhá polovina nárůstu a vyrovnání skóre

Forest se chopil iniciativy na začátku druhého poločasu a dostal se do vedení prostřednictvím Danila, který využil defenzivního mixu a přihrál domácí.

Přesto Wolves rychle zareagovali, Cunha byl opět v centru dění a během tahanice v boxech zatlačil uvolněný míč, aby vyrovnal hosty.

Remíza s velkými důsledky

Když se zápas chýlil ke konci, oba týmy hledaly pozdního vítěze, ale vytrvalá obrana před Wolves udržela skóre nerozhodné.

Výsledek má významné důsledky pro obě strany: Forest sedí těsně nad zónou sestupu a drží se nejistého náskoku před svými rivaly, zatímco naděje Wolves na místo v evropských soutěžích v příští sezóně se zmenšují.

Číst:  Zpráva Fulham vs Newcastle

Toto strhující střetnutí zdůraznilo intenzivní bitvu o přežití a snahu o evropskou kvalifikaci, takže obě skupiny fanoušků zůstaly na nervy, protože sezóna směřuje k dramatickému závěru.