Zpráva Fulham vs Crystal Palace

Střelci : Muniz 53′; Schlupp 87′

Jeffrey Schlupp přišel z lavičky a v 87. minutě vstřelil ohromující vyrovnávací gól, díky kterému Crystal Palace v Craven Cottage remizoval proti Fulhamu 1:1.

Tento výsledek prodloužil neporazitelnost Eagles na čtyři zápasy pod vedením manažera Olivera Glasnera, který od svého převzetí oživil tým.

Palác dominuje brzy, promarní šance

Hosté začali sebevědomě, kontrolovali tempo a vytvářeli si první příležitosti. Michael Olise měl zlatou šanci otevřít skóre během šesti minut po centru Adama Whartona, ale zblízka minul branku.

Chris Richards se přiblížil také hlavičkou z přímého kopu Olise, zatímco Wharton z dálky pálil nad. Navzdory jejich převaze se Palace nepodařilo proměnit své rané příležitosti.

Fulham najde oporu

Šéf Fulhamu Marco Silva musel přehodnotit svou strategii poté, co brankář Bernd Leno utrpěl klepání, ale jeho tým našel svůj rytmus.

Přestože jasné šance byly vzácné, Cottagers začali nabírat na síle a Rodrigo Muniz si těsně před poločasovým hvizdem vynutil zákrok od brankáře Palace Deana Hendersona.

Muniz skóruje a dává Fulhamu vedení

Po přestávce pokračoval Fulham ve svém tempu a v 52. minutě vedl ke gólu. Centr Timothyho Castagne z pravé strany narazil na Munize, který hlavičkoval z bezprostřední blízkosti a dostal domácí do vedení.

Fulham vypadal připravený převzít kontrolu nad zápasem, přičemž Crystal Palace se snažil najít svůj útočný rytmus.

Schluppův senzační ekvalizér

Crystal Palace představil z lavičky Odsonna Édouarda při hledání vyrovnání a ten zahrozil nízkým nájezdem, který Leno dobře zachránil.

Jak se čas krátil, zdálo se, že Palace postrádal nápady, ale Schluppův dramatický gól změnil vzhled hry. Jeho ohromující úder z dálky našel horní roh, nechal Lena bez šance a získal Palace cenný bod.

Číst:  Ukázka zápasu Fulham vs Liverpool

Důsledky pro Fulham a palác

Nedávná forma Fulhamu byla nekonzistentní, v posledních šesti ligových zápasech vyhrál pouze jednou.

Remíza je nechává na zadní noze v jejich snaze o umístění v horní polovině. Crystal Palace, přestože prodloužili svou sérii bez porážky, pokračovali ve své špatné bilanci v venkovních londýnských derby, když vyhráli pouze jeden z posledních 20 takových zápasů. Oba týmy mají prostor pro zlepšení, protože chtějí dokončit sezónu na vysoké úrovni.